Ako vytvoriť úspešné podnikanie?

Workshop zameraný na prezentovanie ako úspešne podnikať a čo všetko je potrebné pre to urobiť...

Som veľmi rád, že mám možnosť sa stretávať s ľuďmi, ktorí niečo dokázali v podnikaní a sú zároveň aj úspešní a uznávaní. V dnešnej dobe nezáleží vôbec na veku, ale na aktivitách, ktoré robíme pre úspech.

Kristián Križanovič, ako hosť nášho workshopu, odprezentoval svoje biznisy – Vinárstvo a Personálnu agentúru. Najväčším prínosom pre mňa bolo porovnanie, aké aktivity, činnosti, procesy, marketing  a stratégie sú dôležité pre obe podnikania. Kristián to veľmi pekne porovnal a porozprával nám príbeh, čo ho viedlo k podnikaniu, aké rozdiely vidí medzi svojimi firmami a aká motivácia ho poháňa stále rásť.
Dokázať skĺbiť dve úplne odlišné podnikania je vždy náročné, ale nie nemožné.  Je veľkou inšpiráciou, keďže už vo svojom mladom veku je schopný riadiť dva podniky naraz, v ktorých nie je „zavalený prácou“, ale práca je jeho hobby.

Chcel by som sa aj touto cestou poďakovať Kristiánovi, za to že si aj pri pracovnej vyťaženosti našiel čas,  a že nám podal ideu, prečo začať robiť aktivity hneď teraz a nečakať na niečo, čo nemusí prísť.
Dúfam, že naša spolupráca bude pokračovať aj naďalej. Prajem ešte veľa úspechov.

Inšpiruje ťa podnikanie? Máš rád príbehy ľudí, ktorí začali podnikať úplne od nuly? Chceš sa inšpirovať ľuďmi z praxe? Aj takáto forma je priestor na zodpovedanie týchto otázok, pre viac informácií ma stačí kontaktovať…

 

 

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*